Gold Club

Gold Club lahko žaluje, Cimos zadovoljen
Primorske novice
ponedeljek, 10. december 2007 ob 01:45
Po zmagi Gold Cluba v tekmi za tretjo mesto v superpokalu Slovenije in zmagi Cimosa v drugem krogu državnega prvenstva v Bonifiki se je dvoboj primorskih sosedov končal neodločeno. Napet dvoboj je bil ena najbolj kakovostnih tekem v primorskih dvoranah v zadnjem času, tako da so bili številni...

Koprčani do delitve točk
sobota, 8. december 2007 ob 22:31
13. kolo MIK 1. lige je postreglo z derbijem med Gold Clubom in Cimosom iz Kopra. Končal se je z delitvijo točk, saj so Koprčani v zadnji minuti poskrbeli za izenačenje na 29:29.

Tahirović ustavil napade Gold Cluba
sobota, 8. december 2007 ob 17:46
Derbi 13. kroga Mik 1. lige med Gold Clubom in Cimosom Koprom se je končal z delitvijo točk, v Hrpeljah je bilo 29:29.

V ospredju rokometni derbi
petek, 7. december 2007 ob 02:15
Največ gledalcev bo nedvomno pritegnil primorski prvoligaški sosedski obračun med Gold Clubom in Cimosom. Nastopile bodo še košarkarske in odbojkarske ekipe.

Zamujena priložnost
ponedeljek, 3. december 2007 ob 01:30
Tudi na edini nedeljski tekmi slovenske elitne rokometne lige so zmagali gostitelji. Velenjčani so odpor Gold Cluba zlomili sredi drugega polčasa.

Ose dobro popikale Gold Club
nedelja, 2. december 2007 ob 17:28
Derbi 12. kroga rokometnega državnega prvenstva med Gorenjem in Gold Clubom je gladko pripadel Velenjčanom, ki so v Rdeči dvorani slavili z 31:26.

Vzpon forme obeta
sobota, 1. december 2007 ob 02:30
Forma Gold Cluba, ki je prvo polovico rednega dela prvenstva končal na drugem mestu, je, sodeč po zadnjih tekmah v konstantnem vzponu. Da dobra igra proti španskemu Aragonu ni bila le plod želje po dokazovanju proti vrhunski evropski ekipi, potrjuje visoka zmaga v Trbovljah. Dobro formo bodo...